Seeds Widgets (2.5.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Number
is: Númer

en: Add
is: Bæta við

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Block
is: Blokk

en: About
is: Um

en: Tab: @title
is: Flipi: @title
