Seeds Widgets (2.5.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Number
ja: 数値

en: Add
ja: 追加

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Block
ja: ブロック

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Tab
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: Tab: @title
ja: タブ: @title

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
