Seeds Widgets (2.5.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Number
jv: Angka

en: Add
jv: Tambah

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Block
jv: Blok

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: About
jv: Ngenani
