Seeds Widgets (2.5.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Number
kk: Саны

en: Block
kk: Блок

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
