Seeds Widgets (2.5.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Animate
kn: ಸಜೀವಗೊಳಿಸು
