Seeds Widgets (2.5.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Number
lt: Skaičius

en: Add
lt: Pridėti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Block
lt: Blokas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: About
lt: Apie
