Seeds Widgets (2.5.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Number
mr: अंक

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Block
mr: भाग
