Seeds Widgets (2.5.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Number
ms: Nombor

en: Add
ms: Tambah

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Block
ms: Blok

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: About
ms: Perihal
