Seeds Widgets (2.5.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: About
my: အကြောင်း
