Seeds Widgets (2.5.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Number
nl: Getal

en: Add
nl: Toevoegen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Block
nl: Blok

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Animate
nl: Animeren

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
