Seeds Widgets (2.5.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Number
pl: Liczba

en: Add
pl: Dodaj

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Block
pl: Blok

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Tab
pl: Karta

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Tab: @title
pl: Zakładka: @title

en: Paragraphs
pl: Akapity
