Seeds Widgets (2.5.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Number
sk: Číslo

en: Add
sk: Pridať

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Block
sk: Blok

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Tab
sk: Karta

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
