Seeds Widgets (2.5.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Number
sl: Številka

en: Add
sl: Dodaj

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Block
sl: Blok

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: About
sl: O modulu
