Seeds Widgets (2.5.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Number
sr: Број

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Block
sr: Блок
