Seeds Widgets (2.5.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: Number
ta: எண்

en: Add
ta: சேர்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Block
ta: பெட்டி

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி
