Seeds Widgets (2.5.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Number
te: సంఖ్య

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి
