Seeds Widgets (2.5.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Add
th: เพิ่ม

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: About
th: เกี่ยวกับ
