Seeds Widgets (2.5.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Number
ur: نمبر

en: Add
ur: شامل کریں

en: Block
ur: بلاک
