Safe external links (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Menu links
eu: Menu estekak
