Safe External Links (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos
