Safe External Links (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: About
lv: Par

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites
