Safe external links (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not available
oc: Pas disponible

en: About
oc: A prepaus

en: Menu links
oc: Ligams de menú
