Safe External Links (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Menu link
pt: Ligação de Menu

en: Configuration
pt: Configuração

en: Not available
pt: Indisponível

en: About
pt: Sobre

en: Menu links
pt: LIgações do menu
