Safe external links (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: About
tr: Hakkında

en: Menu links
tr: Menü bağlantıları
