Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: About
az: Haqqında
