Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Menu link
da: Menu-link

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: About
da: Om

en: Menu links
da: Menu-links
