Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: About
fi: Tietoja

en: Menu links
fi: Valikkolinkit
