Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Configuration
he: הגדרות

en: Not available
he: לא זמין

en: About
he: אודות

en: Menu links
he: קישורי תפריט
