Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: About
hr: Opis
