Safe External Links (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Not available
sk: Nedostupné

en: About
sk: Informácie o

en: Menu links
sk: Odkazy v menu
