Safe External Links (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Configuration
ca: Configuració

en: Not available
ca: No disponible

en: About
ca: Detalls

en: Replacement for "@"
ca: Reemplaçament per l'"@"

en: Replace "@" with this text when javascript is disabled.
ca: Reemplaça l'"@" amb aquest text quan el JavaScript estigui inhabilitat.

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Use a graphical replacement for "@"
ca: Utilitza un reemplaçament gràfic per l'"@"
