Safe External Links (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: About
el: Περί

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού
