Safe External Links (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Menu link
et: Menüülink

en: Configuration
et: Seadistus

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: About
et: Programmist

en: Menu links
et: Menüülingid
