Safe External Links (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: About
hu: Leírás

en: Replacement for "@"
hu: „@” helyettesítése

en: Replace "@" with this text when javascript is disabled.
hu: Helyettesítse a „@” jelet ezzel a szöveggel, ha a JavaScript tiltott.

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Use a graphical replacement for "@"
hu: A „@” grafikus helyettesítésének használata

en: Replace "@" with a graphical representation when javascript is disabled (and ignore the setting "Replacement for @" above).
hu: A „@” jelet a grafikus megfelelőjével helyettesíti, ha a javascript tiltott (és figyelmen kívül hagyja a fenti „@ helyettesítése” beállítást).
