Safe External Links (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Not available
ja: 利用不可

en: About
ja: アバウト

en: Replacement for "@"
ja: "@"の置換

en: Replace "@" with this text when javascript is disabled.
ja: javascriptが無効の時にこのテキストで"@"を置換します。

en: Menu links
ja: メニューリンク

en: Use a graphical replacement for "@"
ja: "@"の画像置換を使用

en: Replace "@" with a graphical representation when javascript is disabled (and ignore the setting "Replacement for @" above).
ja: javascriptが無効の時に画像表現で"@"を置換します(かつ、上での"@の置換"は無視されます)。
