Safe External Links (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: About
sv: Om

en: Replacement for "@"
sv: Ersättning för "@"

en: Replace "@" with this text when javascript is disabled.
sv: Ersätt "@" med denna text när JavaScript är inaktiverat.

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Use a graphical replacement for "@"
sv: Använd en grafisk ersättning för "@"
