Safe External Links (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not available
ar: غير متاح

en: About
ar: حول
