Safe External Links (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Replacement for "@"
cs: Nahrazení za "@"

en: Menu links
cs: Odkazy menu
