Safe External Links (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Configuration
es: Configuración

en: Not available
es: No disponible

en: About
es: Acerca de

en: Menu links
es: Enlaces de menú
