Safe External Links (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Not available
fr: Non disponible

en: About
fr: À propos

en: Replacement for "@"
fr: Remplacement de "@"

en: Menu links
fr: Liens de menu

en: Use a graphical replacement for "@"
fr: Utiliser un remplacement graphique pour "@"
