Safe External Links (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: About
gl: Información
