Safe External Links (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: About
hi: के बारे में
