Safe External Links (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: About
id: Tentang

en: Menu links
id: Tautan menu
