Safe External Links (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Configuration
it: Configurazione

en: Not available
it: Non disponibile

en: About
it: Informazioni

en: Menu links
it: Voci di menu
