Safe External Links (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Menu link
nl: Menulink

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: About
nl: Over

en: Replacement for "@"
nl: Vervanging voor '@'

en: Replace "@" with this text when javascript is disabled.
nl: '@' door deze tekst vervangen wanneer JavaScript is uitgeschakeld.

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Use a graphical replacement for "@"
nl: Een grafisch alternatief voor '@' gebruiken

en: Replace "@" with a graphical representation when javascript is disabled (and ignore the setting "Replacement for @" above).
nl: Vervang '@' door een grafische weergave wanneer JavaScript is uitgeschakeld (en negeer de instelling 'Vervanging voor @' hierboven).

en: Replace dots in email with text
nl: Vervang punten in e-mail door tekst

en: Switch on dot replacement.
nl: Schakelen als de punt vervangen wordt.

en: Replacement for "."
nl: Vervanging voor '.'

en: Replace "." with this text.
nl: Vervang '.' door deze tekst.

en: Use a form instead of a link
nl: Een formulier gebruiken in plaats van een link

en: Replacement string for the email address
nl: Vervangingstekenreeks voor e-mailadres

en: Default url
nl: Standaard-URL

en: Default displaytext
nl: Standaardtekst

en: Link to a contact form instead of an email address. The following settings are used only if you select this option.
nl: Link naar een contactformulier in plaats van een e-mailadres. De volgende instellingen worden alleen gebruikt als deze optie is geselecteerd.
