Safe External Links (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not available
pl: Niedostępny

en: About
pl: O stronie

en: Menu links
pl: Odnośniki menu
