Safe External Links (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: About
ro: Despre

en: Menu links
ro: Link-uri meniu
