Safe External Links (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Not available
ru: Недоступно

en: About
ru: Информация

en: Replacement for "@"
ru: Замена для "@"

en: Menu links
ru: Ссылки меню
