Safe External Links (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: About
ta: பற்றி
