Safe External Links (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Not available
uk: Недоступно

en: About
uk: Про модуль

en: Menu links
uk: Посилання меню
